2002 r
2002 r

Załączone pliki:
Cerazy Andrzej (cerazyandrzej.zip - 170.431 KB)
Data publikacji: 2003-07-01 18:32:19 Redaktor: Leszek Chrobot
Opis: oswiadczenie majatkowe
Gadowski Boleslaw (gadawskiboleslaw.zip - 227.05 KB)
Data publikacji: 2003-07-01 18:35:50 Redaktor: Leszek Chrobot
Opis: oświadczenie majątkowe
Jagiełło Zbigniew (jagiellozbigniew.zip - 226.166 KB)
Data publikacji: 2003-07-01 18:39:28 Redaktor: Leszek Chrobot
Opis: oŚwiadczenie majątkowe
Zbigniew Jagiełło_korekta (zbigniew_jagiello.zip - 262.892 KB)
Data publikacji: 2003-12-02 23:54:39 Redaktor: Leszek Chrobot
Opis: Oświadczenie majątkowe za rok 2002 - korekta
Jaworski Władysław (jaworskiwladyslaw.zip - 228.711 KB)
Data publikacji: 2003-07-01 18:43:08 Redaktor: Leszek Chrobot
Opis: oświadczenie majątkowe
Kliś Maria Teresa (klisteresa.zip - 223.767 KB)
Data publikacji: 2003-07-01 18:46:03 Redaktor: Leszek Chrobot
Opis: oświadczenie majątkowe
Krupska Jolanta (krupskajolanta.zip - 227.161 KB)
Data publikacji: 2003-07-01 18:48:57 Redaktor: Leszek Chrobot
Opis: oświadczenie majątkowe
Jolanta Krupska_korekta (jolanta_barbara_krupska.zip - 349.707 KB)
Data publikacji: 2003-12-02 23:48:14 Redaktor: Leszek Chrobot
Opis: Oświadczenie majątkowe za rok 2002 - korekta
Kwas Wiktor (kwaswiktor.zip - 219.44 KB)
Data publikacji: 2003-07-01 18:51:33 Redaktor: Leszek Chrobot
Opis: oświadczenie majątkowe
Lizak Jan (lizakjan.zip - 221.731 KB)
Data publikacji: 2003-07-01 18:54:29 Redaktor: Leszek Chrobot
Opis: oświadczenie majątkowe
Jan Lizak _ korekta (jan_lizak.zip - 296.946 KB)
Data publikacji: 2003-12-02 23:45:07 Redaktor: Leszek Chrobot
Opis: Oświadczenie majątkowe za 2002r - korekta
Smulikowski Marek (smulikowskimarek.zip - 256.76 KB)
Data publikacji: 2003-07-01 19:06:43 Redaktor: Leszek Chrobot
Opis: oświadczenie majątkowe
Świech Witold (swiechwitold.zip - 232.722 KB)
Data publikacji: 2003-07-01 19:09:53 Redaktor: Leszek Chrobot
Opis: oświadczenie majątkowe
Witold Świech 2 (witold_swiech.zip - 261.476 KB)
Data publikacji: 2003-12-02 23:52:34 Redaktor: Leszek Chrobot
Opis: Oświadczenie majątkowe za rok 2002 - korekta
Trela Józef (trelajozef.zip - 221.409 KB)
Data publikacji: 2003-07-01 19:12:42 Redaktor: Leszek Chrobot
Opis: oświadczenie majątkowe
Józef Trela_korekta (jozef_jan_trela.zip - 276.045 KB)
Data publikacji: 2003-12-02 23:50:29 Redaktor: Leszek Chrobot
Opis: Oświadczenie majątkowe za rok 2002 - korekta
Wiśniewska Anna (wisniewskaanna.zip - 242.15 KB)
Data publikacji: 2003-07-01 19:15:36 Redaktor: Leszek Chrobot
Opis: oświadczenie majątkowe
Zagaja Paweł (zagajapawel.zip - 222.165 KB)
Data publikacji: 2003-07-01 19:18:01 Redaktor: Leszek Chrobot
Opis: oświadczenie majątkowe
Tadeusz Stecki (steckitadeusz.zip - 383.93 KB)
Data publikacji: 2003-11-17 21:22:41 Redaktor: Leszek Chrobot
Opis: Oświadczenie majątkowe za 2002r.

Urząd Miasta i Gminy w Nowym Korczynie
ul. Krakowska 1, 28-136 Nowy Korczyn
tel. 41 23 45 434 fax. 41 23 45 401
www.nowykorczyn.pl