Statystyki wyświetleń stron

Tytuł stronyLiczba wyświetleń
I kwartał 2020389
Rok 2020389
za rok 2019384
Oświadczenia majątkowe według stanu na dzień 31 grudnia 2022r.364
Rok 2022346
I kwartał 2021330
II kwartał 2020329
Rok 2019327
Sesja RM 6.02.2019311
Za rok 2023311
Sesja RM 30.12.2019309
III kwartał 2020309
Sesja RM 28.12.2020307
IV kwartał 2020303
Sesja RM 03.10.2019290
Sesja RM 28.02.2019283
Sesja RM 23.08.2019283
Sesja RM 23.03.2020282
Sesja RM 31.01.2020281
Sesja RM 10.08.2020277
Sesja RM 27.11.2019272
Sesja RM 30.06.2020268
Sesja RM 14.10.2020267
Sesja RM 18.06.2019266
Sesja RM 04.12.2020265
za rok 2020262
Sesja RM 30.04.2020261
ZB 2023258
III kwartał 2021255
Sesja RM 04.09.2020250
IV kwartał 2021226
II kwartał 2021222
ZB 2024175
Rada Miejska kadencja 2024 - 2029166
URM_Rok 2024157
Uchwały Rady Miejskiej 2024-2029156
II kwartał 2022143
I kwartał 2022126
II kwartał 2023110
I kwartał 202399
«poprzednie 1 2 3 4 5 6 [7] 8