Radni kadencji 2018 - 2023

Wersja do druku

W Y K A Z R A D N Y C H
RADY GMINY W NOWYM KORCZYNIE
KADENCJA 2018 - 2023
 



Okręg wyborczy nr 1 - Nowy Korczyn
ulice: Buska, Farna, Kingi, Lubicz, Partyzantów, Polna, Sandomierska, Armii Krajowej.

KULIK Paweł Tomasz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 2


Okręg wyborczy nr 2 - Nowy Korczyn
ulice: Grotnicka Dolna, Grotnicka Górna, Józefa Piłsudskiego,  Kępa, Krakowska, Nadrzeczna, Plac Rynek, Pocztowa, Rzeźnicza, Stopnicka, Średnia, Tarnowska, Zamkowa, Zaścianek, Franciszkańska.

GOŁDYN Kazimiera Henryka (Przewodnicząca Rady Gminy Nowy Korczyn)
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 2


Okręg wyborczy nr 3 - Ucisków, Harmoniny, Grotniki Duże, Grotniki Małe.

MISIASZEK Grzegorz Andrzej
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 2


Okręg wyborczy nr 4 - Łęka, Podraje, Podzamcze.

RAGAN Edward Seweryn

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Nowy Korczyn Razem, Lista nr 10


Okręg wyborczy nr 5 - Ostrowce, Kawęczyn.

PIETROWSKI Jerzy Alojzy
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 2


Okręg wyborczy nr 6 - Rzegocin, Górnowola, Pawłów.

ZAWADA Czesław Stanisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 2


Okręg wyborczy nr 7 - Czarkowy, Żukowice.

MAREK Ludwik Witold
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 10


Okręg wyborczy nr 8 - Stary Korczyn, Winiary Dolne.

SZAFRANIEC Krystyna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 2


Okręg wyborczy nr 9 - Piasek Wielki.

NIEDOPYTALSKI Wojciech
zgłoszona przez KWW Młody Piasek Wielki, Lista nr  19


Okręg wyborczy nr 10 - Badrzychowice.

DYBEK Marcelina Marianna
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr  10


Okręg wyborczy nr 11 - Strożyska.

TRELA Władysław Stanisław

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr  2


Okręg wyborczy nr 12 - Sępichów.

BORLA Grzegorz Roman (Z-ca przew.)
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr  2


Okręg wyborczy nr 13 - Brzostków.


WIŚNIEWSKA Anna (Z-ca przew.)

zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr  2


Okręg wyborczy nr 14 - Błotnowola.

DZIAMA Urszula Ewa
zgłoszona Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr  2


Okręg wyborczy nr 15 - Parchocin.

WITKOWSKA Stanisława  Jolanta
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr  2

 

Statystyki bieżącej stronyWyświetleń: 48

Wprowadził(a) do systemu: Administrator, data: 2018-12-03 10:36:02
Opublikował(a): Administrator, data publikacji: 2018-12-03 10:36:37
Ostatnia zmiana: Administrator, data: 2018-12-03 10:37:44
Rejestr zmian bieżącej strony
Archiwalne wersje tej strony